Založené v roku 2008

Všeobecné podmienky

Ochranu osobných údajov a obsah máme na delikatesy vyriešený jednoducho a priamo. Stránka delikatesy.sk používa súbory cookies a výlučne na nasledovné účely:

  • sledovanie návštevnosti stránky cez službu Google Analytics,
  • možnosť komentovať pod článkami bez nutnosti prihlásiť sa,
  • možnosť registrovať sa do Kurzov pečenia kvasového chleba a koláčov – údaje používame len na komunikáciu s účastními jednotlivých kurzov a platia výlučne pre vybrané termíny,
  • registrovať sa pre odoberanie newslettra raz mesačne cez službu Mailchimp, z ktorej sa dá kedykoľvek odhlásiť.

Údaje o užívateloch neposkytujeme tretím stranám, chránime ich pre zneužitím a nepoužívame ich ani na personalizovanú reklamu. Nepovoľujeme ani rôznym modulom WordPressu zbierať a posielať údaje našich návšteníkov, jednoducho takéto moduly (pluginy) cielene bojkotujeme. Stránka delikatesy.sk obsahuje reklamy výlučne na vlastné aktivity (napr. kurzy, festivaly).

Obsah je poskytovaný tak ako je, bezodplatne a bez viazania na príjmy z reklamy, ako osvetová aktivita neziskového občianskeho združenia Delikatesy. Neprijímame ani neuverejňujeme PR články, rovnako nepýtame žiadne poplatky od prevádzok, o ktorých sa z našej vlastnej vôle rozhodneme napísať recenziu. Čokoľvek malé, jedlé alebo kuchynské od spomenutých prevádzok dostaneme, jasne priznáme a následne venujeme do súťaží.