Súťaž o lístky na Coffee Fest aj s malým prekvapením

Práve som si uvedomil, že festival kávy je za dvermi a súťaž o lístky nikde. Prijmite teda moju opravu.

Program festivalu je už viac-menej jasný. 4 bary pre espresso so strojmi La Marzocco, jeden pre alternatívne prípravy od Hario, ďalší pre vacuum pot. A ešte jeden pre Latte art a Jameson Irish Whisky bar. K tomu dve súťaže aj workshopy s prednáškami. Všetko je podrobnejšie spísané tu. Budem na festivale takmer počas celej nedele, pokecať môžme vo workshope o domácom pražení a alternatívnych metódach.

Lístky mám spolu štyri, dvaja výhercovia budú môcť teda vyhrať každý po dvoch lístkoch. Plus jedno malé prekvapenie k tomu, odznak festivalu. Ako sa zapojiť do súťaže? Pošlite mi iba emailom na adresu delikatesy zatočený znak klimo bodka net správnu odpoveď na nasledovnú otázku: Aké dve súťaže sa budú konať v rámci tohoto ročníka festivalu?

Odpoved posielajte najneskôr do pondelka 7. apríla 2014 polnoci, dvoch víťazov vyhlásime hneď nasledovný deň, teda v utorok 8. apríla 2014 v tomto istom článku.

Coffee Fest 2014

Vyhodnotenie

Súťaž mala pomerne jednoduchú odpoveď, na festivale sa budú konať dve súťaže – Latte Art Jam a Slovak Aeropress Championship. Dostali sme spolu 31 odpovedí a všetky boli správne. Spomedzi nich sme vybrali týchto dvoch víťazov: Katarína Labudová a Igor Berta. Gratulujeme a vidíme sa na festivale.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.