Dózy na potraviny popísateľné kriedou

Tabuľová farba začína byť čoraz populárnejšia v kuchyniach, ľudia si ňou natierajú dvere skriniek aj steny, aby si na ne potom mohli písať zoznam na nákup, prípadne deti krátiť chvíle. Niekoho napadlo, natrieť takouto farbou dózy na potraviny.

Nedávno som takéto dózy dostal od kolegy na niektorý sviatok. Potešilo ma, že nápisy na nej sa dajú popisovať, prepisovať a mazať, aj keby som obsah nádob striedal každý týždeň. Kriedové nápisy sú však zároveň aj miernou nevýhodou – ľahšie sa zmažú pri manipulácii s dózou. Tento nedostatok im však kľudne odpustím už len kvôli tomu, že sú kvalitne spracované. Plastové veko tesne obopína porcelánový okraj dózy. Veko je vo väčšine prípadov najslabšie miesto podobných výrobkov, buď sa časom deformuje, alebo prestane priliehať.

Dózy zoženiete v dvoch veľkostiach – 1 a 2 dcl, v predajni Hofa na Krížnej ulici 7 v Bratislave.

Ceny: menšia dóza je za 129 Sk, väčšia za 179 Sk.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Komentáre (4)

  1. to hej, da sa to prepisat, ale dozy prepisujem tak raz za rok.. mozno su ludia co prepisuju kazdy tyzden:)

  2. ulicnik24

    skor by ma zaujimalo kde kupim tabulovu farbu :-)

  3. ulicnik: hocikde… doslova. Baumax, Hornbach, L&Š. Dokonca si mozes vybrat, ci bude cierna alebo zelena. Ja som zopar plechoviek kupil naposledy v tom prvom menovanom.

    lah: ja priebezne obmienam potraviny aj zasoby v kuchyni, jednak sezonne a jednak kvoli tomu, ze stale vymyslam nieco nove. Pre mna je fajn, moct si to prepisat kedykolvek budem chciet.

  4. ulicnik24

    dik, mrknem, daku taku tabulu by som si doma urobil na poznamky, dnes lepime papieriky na chladnicku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.