Jar prináša veľa nového

Struhadlá - Martin

Jar sa doteraz maskovala ako leto, ale nech vyzerá ako chce, prináša veľa noviniek. Aspoň na delikatesy.sk. Ako si si mohol všimnúť, máme tu po dlhom čase video. Časom ich pribudne viac a nielen o káve. Mimochodom, všade kvitne baza. Dúfam, že popri sladkom sirupe nezabúdaš sušiť aj na zimu ako čaj!

V júli sa pohne aj stojatá voda na slovenskom mediálnom rybníku – pribudne nový slovenský dvojmesačník o dobrom a ľahšom varení. Viac informácii sa dozviete, keď budeme bližšie k danému dátumu.

Spoločne so švagrovcami sme rozbehli mičurinsko-delikatesno-osvetový projekt Z Taráňa. V poli na samote neďaleko Nitry sme vysadili 200 plantičiek rajčín. Poctivo po večeroch zavlažujeme, nepoužívame chémiu a ak príroda dá, tak výsledné plody by mali mať formu sušených a nakladaných rajčín. Výsledkom bude aj video, ktoré ukáže, čo všetko stojí medzi pooraným poľom a hotovým pohárom nakladaných sušených rajčín. Lebo rajčiny nerastú na regáloch v supermarkete!

Konečne pribudnú do predaja aj onehdá spomínané keramické strúhadlá na cesnak. Vyrobených je okolo 11 kusov a čoskoro ich ponúkneme na stránku.

K nedávnemu článku o múkach pribalíme na budúci týždeň súťaž o jednu z nich.

Pod článkami pribudla funkcia Pošli priateľovi. Užívajte funkciu v zdraví a na prípadne vedľajšie účinky sa opýtajte svojho lekára, lekárnika alebo administrátora stránky ;-)

Zabudol som na niečo? Hádam nie. Ak áno, pýtajte sa…

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.