Máme pre vás malý vianočný darček – kuchynský ťahák

Chcel som urobiť malú pomôcku do kuchyne, z ktorej sa dá čítať bez toho, aby človek musel ušpinenými rukami niekde listovať. Tak vznikol kuchynský „ťahák“, praktická dekorácia do kuchyne.

Prvá strana s mierkami

Na troch stranách rozmeru A4 nájdete rýchle rady, tabuľku s kuchynskými mierami, schémy porciovania mäsa aj pár základných receptov. Je na vás, ktoré strany si vytlačíte. Narýchlo z nich môžete urobiť aj vianočné darčeky. Stačí vytlaciť na hrubší papier, zarámovať a zabaliť.

Porciovanie mäsa

Základné recepty

Link na stiahnutie

Kuchynský ťahák
PDF, 1.1 MB

P.S.

Prečo sme vám zatiaľ nepopriali pekné sviatky? Pretože zajtra pustíme von ešte jeden článok. Možno pomôže tým, ktorý robia darčeky na poslednú chvíľu.

Neboli by to delikatesy, keby som do ťaháku neprepašoval pravopisnú chybu. Takže to „porcovanie“ mäsa je v tlačovom PDF už opravené ;-)

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Komentáre (4)

  1. Super Viktor, dakujem velmi pekne k vianocnemu darceku, teda hlavne k tomu porcovaniu masa, pretoze uz mam US a FR verziu, ale slovenska mi chybala! vytlacim, zalaminujem a sup na chladnicku.

  2. Aj ja dakujem za super darcek v podobe inspiracie. Podobne by som vsak potreboval vyplnit vacsi priestor cca 2×1 metrova tapeta. Mas prosim tip este na dalsie podobne zdroje? (sken z knih atd.)

  3. Cool. Inspirujem sa :)

  4. tak prisiel jezisko :) predvcerom som mame vravela, ze by som take nieco potrebovala. dakujem. uz len tu novu kuchynu k tomu :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.