Súťaž o gastrosprievodcu Chorvátskom – Dobar tek!

Kniha Dobar Tek

Toto bude kompletne letná súťaž. Cenou je kniha Dobrú chuť – Dobar tek od Danici Janiakovej. Kniha je presne podľa našej chuti, kombinuje cestopis o Chorvátsku s receptami na miestne špeciality. Málokto vie, že táto kniha navyše vyhrala aj chorvátsku novinársku cenu Zlatna Penkala. Ak som dobre počul, tak sa už chystá druhé vydanie.

Vyhrá ju jedna/jeden z vás, ktorý nám pošle názvy aspoň 3 chorvátskych národných jedál. Stačí názvy, nemusia byť recepty. Urobte tak do piatku, 1. 7. 2011 polnoci. Odpovede len emailom na adresu delikatesy (zatočenýznak) klimo (bodka) net, heslo Súťaž.

Výhercu oznámime na ďalší deň, teda v sobotu 2. 7. 2011. Cenu do súťaže venovalo vydavateľstvo Kontakt, resp. priamo autorka knihy, Danica Janiaková.

Kniha Dobrú chuť

Vnútro knihy

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Komentáre (1)

  1. Jeeej, tu knihu mam doma od minuleho leta, skoda, inak by som sa zapojila do sutaze ;) Knihu mam velmi rada a veru, aj presne podla mojich predstav je – cestopis & kucharka, to ja mooozem ;) Chorvatsko je moja srdcovka… inak, tento vikend prebehol v Ba – Devinskej N.Vsi 23. Festival chorvatskej kultury na Slovensku, v sobotu bola ochutnavka tradicnych jedal chorvatskej menšiny na Slovensku. Je to taka komorna akcia, planovala som dat avizo, ale akosi som na to zabudla :/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.