Tržnica, voda z vodovodu a wok Kena Homa

vxeľa sa hovorí o tom, že by sa konečne malo začať predávať „zo dvora“, prípadne by si mohli otvoriť pestovatelia a chovatelia vlastný „farmers market“. Dokým sa také niečo u nás podarí uskutočniť, aspoň čiastočne možno pomôže naša Tržnica, ktorú sa čoskoro chystáme pre vás otvoriť. Všetky potrebné info nájdeš tu.

Piješ vodu z vodovodu alebo fľaškovanú? To bude základná otázka najbližšieho článku, kde zistíš, že s „vodovodou“ to nie je až také zlé. Nehovoriac o tom, že o vode z vodovodu existuje aj vlastná a pomerne rozsiahla stránka.

Pamätáš si na jednu z prvých telešopingových reklám, na wok Kena Homa? Zo starých pánov sa už ale sranda nerobí – wok je úžasná vec na varenie, bez ohľadu na to, či použiješ techniku ch«éo ÁÇí and b√†o ÁàÜ. Ja viac rozkecala o čínskom „stir-fry“ v ďalšom článok. Aj s video!

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Komentáre (2)

  1. Kokos Wok Kena Homa :))) Teleshopping bol vzdy nevycerpatelnym zdrojom humoru ;)
    Skusala som to na chrbat, na kolena a nakoniec som zistila, ze je to na . Kosmodisk :)

    Btw. k clanku o vode, viktor bude tam zaclenena aj nejaka cast o vodnych filtroch?

  2. teleshopping je fenomen, inak sa neda vysvetlit, ze ten chlapik este stale zije a predava, aj ked sa ta reklama vysielala hadam pred desiatimi rokmi…

    filtre – bude to skor o porovnani flaskovej vody a vody z vodovodu, resp. o tom, ze ta voda z vodovodu nie je mozno o nic horsia, ako ta, ktoru si vlacime v 6-pakloch domov…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.