Vyhodnotenie súťaže a iné Omrvinky

Varíme ľahšie, posledná strana

pxo týždni tu máme vyhodnotenie súťaže o dve čísla magazínu Varíme ľahšie. Aj keď som sa pokúšal upresniť, že za správnu odpoveď považujeme celkový počet vnútorných strán – teda 64, niektorí z vás zrejme vychádzali z celkového počtu vrátane obálky. Preto sme sa rozhodli brať za správne oba tipy, aj tie, ktoré hádali číslo 68. Ospravedlňujeme sa, ak nebolo zadanie súťaže dosť jasné, poučenie pre nás do budúcna.

Prvé číslo magazínu posielame dvom výhercom: Oľge z komentára číslo 13, a Ivane z komentára číslo 27. Gratulujeme.

Pri súťažiach ešte chvíľu zostaneme. Rozhodli sme sa tento týždeň vyčleniť ich z ostatných článkov a spraviť im samostatnú rubriku. V budúcich súťažiach sa môžete tešiť napríklad na keramické strúhadlo, či signovanú knižku Coffee stories od Pavla Sibylu.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Komentáre (3)

 1. Shira313

  Márne hľadám v stánkoch s tlačou nové číslo Varíme ľahšie.
  Neviete, prosím, kedy sa objaví a či nie je možnosť predplatenia. V prvom čísle som o tom nenašla ani zmienku.
  Ďakujem za odpoveď

 2. Marne preto, lebo jednoducho nie je. Preco? Lebo obligatne slovicko kriza. Uvidime, co bude dalej, zatial to neviem ani ja. Ak budeme mat viac info, ohlasim ich.

 3. Shira313

  Tak to nie je dobrá správa :( Ľudia si ešte ani nestihli časopis všimnúť a už ho niet. Veď o kríze museli vedieť ešte pred prvým číslom! Marketing sa tu veru nezvládol ….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.