Vyhodnotenie súťaže Dlhé alebo krátke

Keď som vám kládol súťažnú otázku, ani sám som nevedel, koľko veľa sa popri tom dozvieme. Ďakujem vám všetkým, že ste si našli čas napísať nám. Aj že nám držíte palce.

Späť k otázke. Samozrejme sme ju nedávali s vedomím, že odteraz budeme písať len dlhé alebo len krátke články. Skôr nám išlo o to vedieť váš názor, čo máte radi. Niekoľkí z vás napísali, že sa im páči zmeska, dlhé aj krátke. Rozhodujúca je vraj téma a nadpis. Medzi jednoznačnými odpoveďami to bolo dlho vyrovnané. Len ku koncu sa dlhé články utrhli z pelotónu a trhli krátke články o dva hlasy.

Ak sa spýtate mňa, potom dvíham v poslednom čase ruku skôr za tie dlhšie. Krátke môžu obhospodarovať malé tipy a postrehy. Existujú už aj teraz, len ich púšťam von najviac cez náš Facebook alebo Twitter. Aj toto bude jedna z nerovností, ktoré by mala pripravovaná zmena odstrániť. Krátke veci sa vrátia späť na stránku, kam aj patria. Napríklad do Omrviniek.

No, štatistické keci vás už asi nudia a chcete vedieť, komu pôjde balíček kávy. Dostali sme spolu 22 odpovedí, spomedzi ktorých nám pomohla náhodne vybrať Petra Veselá, veselá baristka. Kávičku vyhráva Radoslav Brezovický. Gratulujeme!

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.