Zbierka moka kávovarov zo sveta + súťaž

Tento článok má dva ciele – zozbierať a uverejniť fotografie najrôznejších moka kávovarov z celého sveta a zároveň vybrať cenu za najzaujímavejší z prístrojov. Princíp je jednoduchý, pošleš svoje fotky moka kávovarov, uverejníme ich a spolu s návštevníkmi vyberieme jeden, ktorý bude najzaujímavejší. Tu sú podrobnosti:

Pravidlá súťaže

 • Pošli vlastnú autentickú fotku zaujímavého moka kávovaru spolu s krátkym popisom, ako si sa k nemu dostal, ako funguje a koľko káv pripraví – to všetko na adresu delikatesy(zavinutý)klimo.net
 • Všetky zaujímavé zaslané fotografie moka kávovarov budú zverejnené v rámci tohoto článku.
 • Zo všetkých zaslaných príspevkov vyberiem fotku jedného moka prístroja, ktorý bude pre mňa najväčšou raritou, jeho odosielateľ bude zároveň víťazom ceny. Pri výbere budem zohľadňovať aj komentáre návštevníkov potom, ako bude zverejnená zbierka všetkých zaslaných fotografii.

Termín uzávierky
Súťažné príspevky môžeš posielať najneskôr do 29. februára 2008, 24:00 hod. Príspevky po tomto termíne budú zverejnené rovnako ako ostatné, avšak nebudú už zaradené do súťaže.

Súťažná cena

sutaz_zastera_chnapka.jpg
Originálna červená kuchárska zástera a biela kuchynská chňapka, obe so zlatou potlačou DELI.

Vyhodnotenie

 • Meno víťaza bude zverejnené na stránke www.delikatesy.sk najneskôr do 22. februára 2008.
 • Cena bude zaslaná poštou na adresu, ktorú uvedie víťaz.

Dodatok

 • Zaslaním obrázkov do súťaže zároveň dávaš súhlas, že budú zverejnené spolu s tvojím krstným menom, miestom bydliska a popisom fotky na stránke www.delikatesy.sk v nasledovnom tvare: „krstné meno z miesto nám zaslal fotografia, popis fotografie.“
 • Zaslaním fotografie zároveň prehlasuješ, že si výlučným autorom fotografie a preberáš plnú trestno-právnu zodpovednosť za zaslanie plagiátu, prípadne iné porušenie autorského zákona.
 • Snaž sa, prosím, posielať fotografie v rozumných veľkostiach a formátoch.
 • Tvoje prípadné osobné údaje nad rámec týchto podmienok nebudú zverejnené ani poskytnuté tretím stranám a vynaložím všetko potrebné úsilie na ich ochranu.
 • Vyhradzujem si právo moderovať komentáre.
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Komentáre (3)

 1. […] vám nový blog, delikatesy.sk. Kliknite si a mňam: Zbierka moka kávovarov zo sveta + súťaž Ako variť kávu v moke Moka vo rôznych podobách Príspevok napísal sheepman a zaslal : […]

 2. ulicnik24

  pre kratkost casu nebudem moct skumat co je u pribuznych ;-)

 3. nmoncsi7

  no to je fakt..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.