Danubius Gastro už budúci týždeň

Na budúci týždeň sa koná 17. ročník veľtrhu gastronómie Danubius Gastro. Veľtrh sa koná od 21. do 24. januára. V rámci neho ma zaujali dve konkrétne akcie, obe sa konajú hneď v prvý deň.

Prvou je Barista 2010. Organizuje ju Slovak Coffee Association, ktorá je členom Speciality Coffee Association of Europe. Program majstrovstiev je natiahnutý naviacero dní. Vo štvrtok sa koná semifinále, v piatok zasa finále. V sobotu sa zasa návštevníci môžu zúčastniť workshopu LATTE ART technique.

Druhou je pekárska súťaž o Najlepší bratislavský rožok, organizovaná Cechom pekárov, cukrárov regiónu západného Slovenska. Uskutoční sa v sobotu, 23. januára. Pokiaľ mi je známe, tak registrácia tejto zaručene tradičnej špeciality ešte stále prebieha. Dúfam, že sa na mieste dozvieme viac. Na akciu sa teším o to viac, že zohnať túto špecialitu je ešte stále ťažké.

Lístok pre verejnosť stojí 4€, zľavnený polovicu. Stretnem niekoho z vás na veľtrhu?

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Komentáre (4)

  1. ak sa tam budes vyskytovat 23.1. tak sa mozno stretneme :-)

  2. Peter Ondrejka

    Pravdepodobne sa vidime na finale Barista 2010 a na workshope LATTE ART technique. :)

  3. skontaktujeme sa pomocou FB tu http://www.facebook.com/delikatesy.sk?ref=nf#/event.php?eid=249008621397&ref=mf, aby nikto nemusel vypisovat svoje telefonne cisla sem.

  4. Pojdem sa tam asi mrknut

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.