Súťaž – dlhé alebo krátke?

Samay Ethiopia Azandé

Avizovali sme, že začiatkom mája nastane na delikatesy.sk zmena. Momentálne meškáme asi týždeň oproti plánovanému termínu, ale prípravy sú už vo finále. Ak sa náhodou chcete opýtať, či vás tá zmena bude stáť peniaze, odpoveď je nie, nič také. Práve naopak, články budú pravidelnejšie a hádam aj kvalitnejšie.

Jednu zo zmien ste si možno všimli a zakráda sa sem veľmi nenápadne. Má krycí názov Dlhšie články. Popri krátkych Omrvinkách chceme na delikatesy.sk začať publikovať obsiahlejšie články s množstvom fotiek ale aj textu. Zmenu však nechceme urobiť bez vás, takže dávame do pľacu jasnú otázku: Čítate viac kratšie alebo dlhšie články?

Žiadne flákanie, jednoslovné odpovede nás dopredu neposunú. Skúste aspoň stručne vysvetliť, prečo ste si vybrali jednu z možností. Za odpoveď bude samozrejme odmena. Jeden z vás vyhrá balíček etiópskej kávy, ktorú sme dostali od pražiarne Samay v Bratislave. Pražiareň sa chystáme čoskor navštíviť, bude reportáž. Pamätajte, všetky odpovede budú správne, ak vysvetlíte aj dôvody vášho výberu. Výhra je hore na fotke (samozrejme bez páka a tampera…).

Vaše odpovede posielajte, ako vždy, emailom na delikatesy (zatočenýznak) klimo (bodka) net, heslo Súťaž. Odpovede čakáme najneskôr do piatku, 20. mája 2011 polnoci. Jediného výhercu vyhlásime nasledujúci deň, teda v sobotu, 21. mája.

Ďakujeme!

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Komentáre (1)

  1. […] som vám kládol súťažnú otázku, ani sám som nevedel, koľko veľa sa popri tom dozvieme. Ďakujem vám všetkým, že ste si […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.