Vianočná súťaž o mixér bamix

Bamix Mono

Niekomu z vás pripravíme druhé Vianoce! V hre je tyčový mixér bamix Mono a stačí odpovedať na jednoduchú otázku.

Otázka je záludná, tak dúfam, že máte pamäť na dátumy. Kedy sa „narodil“ tyčový mixér, teda v ktorom roku ho jeho vynálezca vytvoril? Svoje správne odpovede posielajte len emailom na tradičnú adresu delikatesy (zatočenýznak) klimo (bodka) net, najneskôr do tohoto piatku, 23. decembra 2011 polnoci. Do predmetu mailu nezabudnite pripísať heslo Súťaž. Nemajte nám to za zlé, ale súťaž je tentoraz otvorená len pre občanov SR a cenu posielame len na slovenskú poštovú adresu. Jediného víťaza oznámime veľmi príznačne, na Štedrý deň, teda 24. decembra 2011 tu na stránke.

Cenu nám do súťaže venovala Potten & Pannen Staněk s.r.o. cez svoj portál www.vasekuchyne.sk. Cena obsahuje kompletné balenie tyčového mixéra bamix Mono, 4 nádstavce, držiak na stenu, šlahaciu nádobu s viečkom a obsahom 600ml plus návod na použitie a receptár. Všetko je zobrazené na fotkách nižšie. Štastné a veselé!

bamix Mono

Kompletné balenie bamix Mono

Vyhlásenie výhercu – 24. 12. 2012

Na súťažnú otázku Kedy sa narodil tyčový mixér sme dostali 132 odpovedí, z ktorých bolo 102 správnych. Niektorí z vás tipovali rok 1922 – to je však rok, kedy bol vytvorený stolový mixér, nie tyčový. Iní zasa tipovali rok 1954 – to je rok, kedy vynálezca tyčového mixéra predal svoj patent firme ESGE a tá ho hneď začala vyrábať. Takže správna odpoveď je rok 1950 – vtedy vytvoril Švajčiar Roger Perrinjaquet prvý tyčový mixér na svete.

Výhercom sa stáva Peter Bindas z Trebišova, srdečne gratulujeme a cenu posielame hneď po vianočných sviatkoch.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Komentáre (2)

  1. emil socha

    Koupila jsem si mixer zauberstub esg type m 122 1000w v Německu,pracovala jsem tam dlouhé roky.Pak jsem zůstala v Česku a mixer jsem hodně použivala,v podstatě je ten,ale po mnoha letech se mi pokazil.Chtěla bych si zase koupit,ale v internetu jsem ho nemohla najít až ted jsem si všimla,že vy ho propagujete.Nevím kolik stojí u vás a ráda bych to věděla.Neznám nic lepšího,ty jiné značky jsou jen kopie.Píšete,že ESGE koupila patent,já ho znám jen pod tím názvem.Kdo koupí ten mixér neprohloupí.Nashle

    1. Esge je firma, bamix je ich znacka, takze ide o rovnake mixery. Kupite ich pod znackou bamix, napriklad v Potten & Pannen Stanek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.