Omrvinky: festival kávy, pár inšpirácii a súťaž

Februárové Omrvinky budú síce krátke, ale o to výživnejšie. Na ich konci súťaž o kurz varenia.

…bude aj tento rok

Coffee Fest 2014

Už zhruba týždeň je vonku táto informácia, prípravy sa samozrejme začali omnoho skôr. Bude opäť na rovnakom mieste, v hoteli Sheraton, ale tentoraz bude trvať dva dni. V rámci programu pribudne aj jedna súťaž a vlastne, tých vecí tam pribudne zrejme viac.

Lístky sa budú predávať mesiac pred akciou. Všetky informácie budú postupne zverejnené na vynovenej stránke festivalu.

www.coffeefest.sk

Pár inšpirácii

Inšpirácie

Z pracovných dôvodov sa občas len tak prechádzam po galériách zaujímavých stránok. Nedávno som natrafil na túto, je tam aj sekcia venovaná jedlu. Stránky magazínov, ktoré o ňom píšu, ale aj stránky zaujímavých podnikov. Stojí zato prelistovať.

http://www.siteinspire.com/websites?categories=92

Súťaž o kurz thajského varenia

Dostal som pozvánku na thajské jedlo. Variť majú dvaja páni kuchári, prezident Thai Chef Association a hlavný radca Thailand Culinary Academy Jamnong Nirungsan a tiež Kent Arnon Masanglong, executive chef dvoch reštaurácii v Bangkoku a držiteľ Best Asian Restaurant Award s reštauráciou Kitima restaurant v Kapskom meste.

Akciu organizuje Lemon Tree v Bratislave. Má známku Thai Select od vlády Thajského kráľovstva pre reštaurácie mimo územia Thajska. Mimo jedla, ktoré pôjdem ochutnať, je tu ešte kurz varenia How to cook simply and healthy thai food so spomínanými pánmi. Bude sa konať budúci štvrtok, 20. februrára o 10:00 v Bratislave.

Pôjdem ochutnať menu, ale je tu ešte aj kurz varenia How to cook simply and healthy thai food s oboma spomínanými pánmi. Účasť v ňom získa jeden z vás, ten kto správne odpovie na otázku a ktorého vyberieme.

Otázka znie: Koľko reštaurácii na Slovensku má známku Thai Select? Správne odpovede posielajte len emailom na delikatesy (zatočenýznak) klimo (bodka) net, najneskôr do piatku 14. februára 2014 polnoci. Výhercu oznámime nasledujúci deň, teda v sobotu 15. februára 2014 v tomto istom článku. Heslo: Súťaž.

Kurz thajského varenia

Vyhodnotenie

Odpoveď na súťažnú otázku sa dala nájsť pomerne jednoducho, na Slovensku je len jediná reštaurácia s touto známkou, konkrétne Lemon Tree. Dostali sme spolu 32 odpovedí a všetky boli správne. Z nich sme vybrali jedného z vás, je ním Radovan Školník.

Nie je to ale všetko. Všetci ostatní dostanú tiež malý bonus. Zľavu 15% na účet v Lemon Tree na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Zľava sa nedá kombinovať s inými zľavami a dá sa využiť do konca apríla. Všetkým napíšem správu.

Gratulujeme!

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Komentáre (1)

  1. Výhercovi srdečne blahoželám, pekná výhra :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.